צור קשר

דיילות לאירועים וכנסים

הולמרקום מתמחה במתן שרותי דיילות וכ"א לכל סוגי הקד"מ, אירועים, כנסים ותערוכות.

 

במהלך הפעילות אנשי הצוות שלנו מתמקדים במגוון תפקידים:

 

   ·   ניהול האירוע

   ·   קבלת פנים

   ·   תיוג, רישום והכוונת אורחים

   ·   עמדות רישום אינטראקטיביות

   ·   הסברה ומכירות

   ·   איסוף לידים אונליין

   ·   חלוקת שי

 

התאמה אישית לדרישת הלקוח

 

דיילות לאירועים ולכנסים : 

שירות דיילות לאירועים ודיילות כנסים פותח במיוחד כדי לענות על צרכיו של הלקוח כך שכל אירוע או כנס ייחרט בזיכרון המוזמנים וייחד את המאורע בדרכים יצירתיות ומלהיבות.
תפקידנו, לספק לכם את כוח האדם המתאים והמוכשר ביותר שיוכל להשפיע תודעת השירות, נראות, חשיפת המוצר ולשפר את האקטיביזציה אל מול הלקוח הפוטנציאלי . אנחנו בהולמרקום נותנים לכם שירותי דיילות לאירועים ודיילות כנסים.

דיילות לאירועים – מי הן?

דיילות לאירועים וכן דיילות כנסים מהוות את הגורם האנושי שיעצב את דעת הקהל וישפיע על דעתם של הצרכנים.
הדיילות המגוייסות לתפקיד הן בעלות הופעה מרשימה ובעלות כישורים בתקשורת בינאישית ויחסי אנוש. דיילות לאירועים ודיילות כנסים עוברות הכשרות כוללות ומקיפות שמכינות אותם לקראת האירוע ומקנות להם את כל הידע הנדרש לתחום הדיול הספציפי בו הן מתעתדות להשתתף.

דיילות לאירועים - באיזה סגנון?

אנחנו בהולמרקום מציעים שירותי דיילות לאירועים ודיילות כנסים ומאפשרים ללקוחותינו לבחור מבין מגוון סגנונות דיול, בהתאם לצרכיהם. לרשות הלקוחות עומדות דיילות לאירועים המוכשרות בתחומים מגוון וקיבלו הדרכות מוקפדות לביצוע פעילויות שוטפות בתחומי השירות והמכירה. וכן, חברתנו מציעה ללקוחותיה גם דיילות כנסים ואירועים לפי דרישה מוגדרת מצד הלקוחות. הכוונה לצוות דיילות לאירועים, שהן לרוב גם בעלות רקע בדוגמנות, שיכולות להשתלב באירועי קונספט ולהשתתף בתפקידים שונים, סמויים או גלויים, באירועי יוקרה ובאירועי קידום מכירות.

דיילות לאירועים ודיילות כנסים- הכל כלול

שירותי דיילות לאירועים ושירותי דיילות כנסים מספקים ללקוחות שירות מלא וכולל. הולמרקום מכשירה את הדיילות שנבחרו להשתלב בטבעיות באירוע והן מציעות ללקוחות גם אדם משגיח - מפקח וציודים נלווים שיבטיחו כי שירותי הדיול יסופקו על הצד הטוב ביותר. שירותי דיילות לאירועים ודיילות כנסים מוצעים בדרך כלל בפריסה רחבה ובהתראה קצרה, כך ששירותי הדיול שלנו אפשריים בכל מקום בארץ.

דיילות לאירועים - בהתאמה אישית

דיילות כנסים וגיילות לאירועים מותאמות לצרכי ולמטרות האירוע. הדיילות פועלות להתאים את רוח האירוע לקונספט של המותג, להפיח רוח חיה בקהל וליצור חוויה של יופי וחגיגה. הולמרקום מספקת שירותי דיילות לאירועים מצויידות במיטב המלבישות והמאפרות שיוכלו לבצע את התיאום המושלם בין המראה החיצוני של הדיילות לקונספט העיצובי המוביל באירוע ולהתאים את מספר הדיילות הנדרש לגודל האירוע.